Dalibor Horák s.r.o.

Rekonstrukce střechy Praha

Referenční práce:

>

Zateplení fasád

>

Tesařské práce

>

Štukové fasády

>

Ploché střechy

>

Půjčovna lešení

>

Nátěry a malby

>

Rekonstrukce střech

>

Nátěry fasád

>

Klempířské konstrukce

>

Montáže ve výškách

>

Sádrokartonové konstrukce

>

Interiéry

Dalibor Horák - Anglish Dalibor Horák - Poland Dalibor Horák - Slovakia Dalibor Horák - Italiano Dalibor Horák - Pусский Dalibor Horák - Espaňol Dalibor Horák - Francais Dalibor Horák - Deutsch Dalibor Horák - Czech

       
Čápkova32
Mail Home
 
header

Naše proměny

Reference - nátěry fasád

 

Referenční práce - nátěry fasád:

Zajímavé referenční práce provedené do roku 2020:

Rekonstrukce dvorní fasády BD Čápkova 31 v Brně
Oprava omítek podloubí Dominikánská 2a v Brně vč. malířské výzdoby
Rekonstrukce dvorní fasády a balkonů na BD Jana Uhra 24,26 v Brně
Fasádní nátěr dvorní fasády BD Čápkova 31 v Brně. Fasádní nátěr historické štukové fasády na BD Smetanova 7 v Brně. Malba omítky průchodu vč. malířské výzdoby - Dominikánská 2a v Brně. Nátěr dvorní fasády a balkonů - BD Jana Uhra 24,26 v Brně. Nátěr uliční okrasné štukové fasády na BD Kounicova 59 v Brně.
Rekonstrukce památkové fasády KB Jakub v Brně
Rekonstrukce uliční fasády BD Jana Uhra 28 v Brně
Rekonstrukce dvorní fasády a balkonů na BD Gorkého 16 v Brně
Nátěr historické štukové fasády KB Jakub. Nátěr okrasné štukové fasády na BD Veveří 77 v Brně. Nátěr nové omítky štukové fasády BD Jana Uhra 28 v Brně. Nátěr fasády a balkonů - BD Gorkého 16 v Brně. Nátěr okrasné štukové fasády na BD Křenová 3 v Brně.
Rekonstrukce štukové fasády BD Jana Uhra 18 v Brně
Rekonstrukce omítek fasády BD Jana Uhra 24,26 v Brně
Nátěr štukové fasády BD Jana Uhra 18 v Brně. Nátěr štukové fasády na BD Čápkova 16 v Brně. Nátěr omítky fasády - BD Jana Uhra 24-26 v Brně. Nátěr fasády na Měú v Lelekovicích.
Rekonstrukce památkové fasády Hevlín
Rekonstrukce památkové fasády Hevlín
Rekonstrukce památkové fasády Hevlín
Nátěr štukové fasády ZŠ a MŠ Hevlín. Nátěr štukové fasády na BD Jana Uhra 17 v Brně. Nátěr štukové fasády BD Čápkova 31 v Brně. Nátěr balkonů - BD Jana Uhra 24-26 v Brně. Nátěr štukové fasády na RD Tišnovská v Kuřimi.
Rekonstrukce památkově chráněné fasády Brno
Rekonstrukce funkcionalistické fasády BD Brno
Rekonstrukce štukové fasády, Brno
Rekonstrukce štukové fasády vč. sanace režného zdiva, Brno
Rekonstrukce dvorních fasád BD Čápkova 33-37
Nátěr památkové fasády - Milady Horákové 14. Nátěr funkcionalistické fas. na BD Slepá v Brně. Nátě omítky historické fasády BD Čápkova 32 v Brně. Nátěr štukové omítky - BD Čápkova 30 v Brně. Nátěr fasády na BD Čápkova 33-37 v Brně.
Rekonstrukce štukové okrasné fasády, Brno Rekonstrukce fasády památkově chráněné budovy na Zelném trhu - Špalíček Rekonstrukce štukové fasády Rekonstrukce hladké fasády Rekonstrukce štukové okrasné fasády, Cejl, Brno
Nátěr fasády Vrchlického sady 6 v Brně. Nátěr fasády Zelný trh - Špalíček v Brně. Nátěr štukové fasády - Bezručova, Brno. Nátěr hladké fasády - VH BMT v Brně. Nátěr historické štukové fasády - Cejl 33.
Rekonstrukce památkové okrasné fasády na vile Hroznová, Brno Rekonstrukce uliční fasády vč. balkonů Rekonstrukce štukové okrasné fasády Brno Rekonstrukce památkově chráněnných RD v Olomouci Rekonstrukce hladkých omítek
Nátěr štukové fasády na vile Hroznová 2 v Brně.  Nátěr kachlové fasády na BD Tř. kpt. Jaroše 2a. Nátěr historické fasády BD Lidická 46 v Brně. Nátěr památkových domů v Olomouci. Nátěr omítky na výr. hale Rojetín.
Inspirujte se také v referencích provádění zateplení fasád >   Pokračujte na další stránce referencí štukových fasád >